Trener Janusz to były zawodnik, który swoje doświadczenie wyniesione z boisk ekstraklasy przekazuje młodym adeptom Naszego klubu.
Wychowanek Zagłębia Konin (1972-76), następnie reprezentował barwy KKS Lecha Poznań (1976-82), a w kolejnych latach w TS Olimpia Poznań (1982-87).
Jednymi z ważniejszych wydarzeń w karierze Trenera są:
- występ w pierwszym w historii spotkaniu Lecha Poznań na arenie europejskiej z niemieckim MSV Duisburg (Puchar UEFA 1978/1979),
- występ w finale Pucharu Polski w 1980 roku w Częstochowie z Legią Warszawa
- awans z I – ligową Olimpią Poznań do Ekstraklasy,
- a także występy w Juniorskich zespołach kadr Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.
Trener posiada dyplom instruktora, licencja PZPN B.
Wieloletnie doświadczenie z boiska przekazywał grupom młodzieżowym Olimpii Poznań, później dziecięcym KS 1920 Mosina, a teraz zawodnikom Champion Sport Club.
Trener Damian posiada dyplom trenerski II klasy z licencją PZPN A.
Swoją przygodę trenerską rozpoczął w jednej z poznańskich Akademii, następnie otrzymał propozycję prowadzenia zespołu młodzików w Klubie Sportowym 1920 Mosina (2010-2014). W tym samym czasie rozpoczął pracę jako II trener w KKS Lech Poznań przy roczniku 2000 /wicemistrzostwo w Wlkp/, w kolejnym sezonie przy zespole z rocznika 2001, z którym brał udział m.in. w Międzynarodowym Turnieju Wolkswagen Junior World Masters w Rzymie gdzie drużyna zajęła III miejsce. W kolejnych latach prowadził zajęcia w nowo powstałym projekcie Football Academy Lech Poznań. W następnych sezonach kontynuował pracę w Klubie Sportowym Luboński oraz ŚKS Warta Śrem prowadząc zespół Seniorski.
Ostatnie trzy sezony Trener Damian spędził w Warcie Poznań, gdzie był odpowiedzialny za szkolenie zespołu z rocznika 2005.
Trener pracował z zespołami i grupami na wszystkich etapach szkolenia począwszy od U4 do zespołów Juniorskich oraz Seniorskich (poziom IV ligi).
Uczestnik wielu ogólnopolskich kursokonferencji. Odbył staże w kadrze Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, niemieckim Hannover 96 oraz w ekstraklasowym Zagłębiu Lubin.
Koordynator i współtwórca projektu Akademii Piłkarskiej Elegant w Mosinie.
Ma za sobą wieloletnie doświadczenie w pracy na obozach szkoleniowych oraz posiada Dyplom kierownika i wychowawcy placówek wypoczynku dzieci i młodzieży.
Trener Piotr – posiada bogate doświadczenie zawodnicze zdobywając je kolejno w poznańskich klubach: Poznaniaku, Olimpii oraz Warcie Poznań.
Następnie występował w Unii Swarzędz, gdzie doświadczył groźnej kontuzji zerwania więzadeł w kolanie. Po 2 letniej przerwie rozegrywał spotkania w zespołach Murowanej Gośliny, Canarinhos Skórzewo i Złotych Złotkowo.

Trener zdobytą wiedzą na boisku dzielił się z młodymi zawodnikami zespołów Kotwicy Kórnik, a w tej chwili z podopiecznymi Naszego Klubu.
Trener Piotr ukończył studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiwicza na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Akademii Wychowania Fizycznego otrzymując tytuł Menadżera turystyki i rekreacji. Posiada również wysokie kwalifikacje w organizacji turniejów dziecięcych i młodzieżowych biorąc bezpośredni udział w renomowanych imprezach jak Lech Cup, Ekstra Talent oraz Lech Conference.
Trener posiada licencję UEFA C.


Trener Jakub – jako zawodnik rozpoczynał przygodę z piłką w jednej z poznańskich Akademii, następnie występował w juniorskich zespołach Korony Zakrzewo pod okiem doświadczonych trenerów: Berczyńskiego, Górczaka, Starzyńskiego, Rudnera, Stawniaka.

Trener również odbywał zajęcia z obecnym szkoleniowcem młodzieżowych reprezentacji Polski – Marcinem Dorną, gdzie zdobył olbrzymi bagaż doświadczenia nie tylko teoretycznego ale również praktycznego. Przygodę zawodniczą przerwały kontuzje, a zdobytą wiedzę oraz pasję do futbolu w trakcie lat spędzonych na boisku Trener pragnie przekazywać początkującym piłkarzom Naszego Klubu. Mocnymi stronami warsztatu trenera są kształtowanie cech motorycznych oraz nauka gry zawodników w obronie.