Do Klubu Sportowego CHAMPION zapraszamy wszystkie dzieci urodzone w latach 2006- 2015.

Oferujemy najwyższej klasy sprzęt treningowy, wykwalifikowaną kadrę trenerską, nowatorskie metody szkolenia, a przede wszystkim dobrą zabawę!

Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w małych grupach.
Wszystkich chętnych zapraszamy do niesamowitej dziecięcej przygody  już od najmłodszych lat ;)

WIOSENNE NABORY

Od marca trwają zapisy do nowych lokalizacji: Mrowino, Krzyszkowo, Przybroda,

Baborówko oraz Kąsinowo.

Prowadzimy również nabory uzupełniające do lokalizacji Rokietnica i Pamiątkowo.

ZAJĘCIA DLA WSZYSTKICH

Zapraszamy zarówno dzieci, które trenowały jak i te które nie miały jeszcze styczności z zajęciami piłki nożnej.
Pierwszy trening jest treningiem zapoznawczym i niezobowiązującym.

Zajęcia na boiskach rozpoczną się na przełomie marca i kwietnia.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ.

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ !

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.championsc.pl

+ 48 514 913 954

+ 48 739 054 254


Każdy, kto choć raz był na zawodach sportowych z udziałem dzieci, pamięta takie obrazki: rodzice na trybunach, tata z kamerą, mama nerwowo obgryzająca paznokcie… albo: tata krzyczący do trenera „wpuść go na boisko” lub co gorsza wrzeszczący na swojego syna: „ruszaj się, no ruszaj, czemu wszystko dziś psujesz?”. Nawet jeśli opisane sceny są przerysowanym przykładem zachowań rodziców wobec dzieci uprawiających sport, to niewątpliwie najbliższe otoczenie bardzo często wywiera na młodego sportowca presję, która w niektórych przypadkach może doprowadzić nawet do jego rezygnacji ze sportu.Warto zachęcać dzieci do aktywności fizycznej. I to od najmłodszych lat. Dlaczego?
Dzieci uwielbiają się ruszać. Ich chęć do zdobywania przestrzeni i aktywnej zabawy jest wręcz niepohamowana. Tylko bardzo złe samopoczucie może powstrzymać małego człowieka od nieustannego poruszania się, wspinania, zaglądania, turlania, kopania, kręcenia, skakania. Starajmy się nie tłumić tej naturalnej potrzeby, tylko podsycać ją i rozwijać.Dzieci regularnie uprawiające sport są nie tylko zdrowsze, ale także bardziej pewne siebie i lepiej radzą sobie z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami – wynika z opinii mam biorących udział w badaniu TNS Pentor na zlecenie Procter & Gamble „Postawy Polaków wobec sportu”1. Mamy doceniają zalety sportu i jego wpływ na pozytywną samoocenę, koncentrację i motywację u swoich dzieci. Jak zatem zachęcić dziecko do regularnej aktywności fizycznej?Czym jest kampania RESPECT?

Ideą akcji jest jak najszerzej rozumiany szacunek, wyrażany nie tylko na boisku, ale i poza nim. Piłka nożna to nie tylko dyscyplina sportu ale również społeczne zjawisko o niezwykłej sile oddziaływania.